Офіційний сайт Львіврибоохорони » Новини » За підтримки ЄС створено робочу групу з питань реформування рибного господарства України

За підтримки ЄС створено робочу групу з питань реформування рибного господарства України

Автор: admin 13-04-2017, 12:05
За підтримки ЄС створено робочу групу з питань реформування рибного господарства України


За підтримки ЄС створено робочу групу з питань реформування рибного господарства України
В березні 2017 року розпочала роботу робоча група Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань реформування рибного господарства України. Наказ про її створення Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий підписав 13 березня 2017 року. Із складом учасників робочої групи можна ознайомитися за лінком.

Перед робочою групою поставлено завдання інституційного аналізу функцій Державного агентства рибного господарства та підготовка пропозицій щодо їх оптимізації. В результаті в Держрибагентстві мають бути ліквідовані бюрократичні функції, процедури та адміністративні послуги, що не слугують реалізації держполітики у сфері рибного господарства та регулювання рибальства, а також дублюють функції інших органів виконавчої влади.

Крім того, робоча група має підготувати законодавчі ініціативи для запровадження в Україні Фонду підтримки рибної галузі та впровадження сертифікату походження вилучених водних біоресурсів (сертифікат походження риби), аналоги яких давно успішно існують в європейських країнах.

Для юридичного аналізу кращих європейських практик та розробки необхідного законодавчого поля робоча група тісно співпрацюватиме із експертами Офісу підтримки реформ «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні», що фінансується Європейським Союзом.


Створити профіль

Хмарка тегів