Офіційний сайт Львіврибоохорони » Новини » Держрибагентство та Мінприроди запрошують рибалок-промисловиків взяти участь у круглому столі

Держрибагентство та Мінприроди запрошують рибалок-промисловиків взяти участь у круглому столі

Автор: admin 18-04-2017, 11:06
Держрибагентство та Мінприроди запрошують рибалок-промисловиків взяти участь у круглому столі


Держрибагентство та Мінприроди запрошують рибалок-промисловиків взяти участь у круглому столі


26 квітня в Міністерстві екології та природних ресурсів України відбудеться круглий стіл на тему: "Стан та перспективи спеціального використання водних біоресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду", в ході якого будуть обговорені проблемні питання видачі дозволів на спеціальне використання водних біоресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду України. Рішення провести круглий стіл було прийнято за результатами спільної наради Мінприроди та Держрибагентства.

До участі запрошуються фахівці Мінприроди, Держрибагентства, Держекоінспекції, представники спеціальних адміністрацій об’єктів природно-заповідної справи, територіальних підрозділів Держрибагентства, профільних асоціацій та громадських об’єднань, профільних наукових установ а також користувачі водних біоресурсів.

Рішення щодо проведення круглого столу було прийнято на ініційованій Держрибагентством нараді з Мінприроди, яка відбулася 3 квітня 2017 року. Метою наради було випрацювати узгоджену відомствами позицію, що врегулює отримання дозволів рибалкам на промисловий вилов водних біоресурсів у межах природно-заповідного фонду (довідки, що мають видаватися адміністраціями ПЗФ та дозволи від Департаментів/Управлінь екології та природних ресурсів ОДА дозволів на ведення промислового рибальства на акваторіях Національних природних парків у Азово-Чорноморському басейні).

Пропозиції щодо участі у нараді та щодо її порядку денного, просимо надсилати до 20 квітня 2017 року на поштову адресу Держрибагентства (04053 м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а) та на електронну адресу License@darg.gov.ua. Контактна особа: начальник Відділу організації промислового рибальства Управління організації рибальства, аквакультури та наукового забезпечення галузі Плічко Василь Федорович тел.: +38 (044) 484 63 55.

Пропонуємо зацікавленим установам та організаціям долучитися до участі у зазначеному круглому столі.

Довідково:

Відповідно до чинного законодавства, на території ПЗФ для здійснення спеціального використання водних біоресурсів необхідно отримати дозвіл Департаменту екології обласних адміністрації. Для цього слід звернутись до спеціальної адміністрації об’єкту ПЗФ для отримання довідки про ознайомлення з режимом ПЗФ. А після цього – до Департаменту/Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації за отриманням дозволу на спецвикористання природних ресурсів об’єкту ПЗФ у межах затвердженого Мінприроди ліміту.


Створити профіль

Хмарка тегів