Офіційний сайт Львіврибоохорони » Новини » 24 травня відбудуться установчі збори для формування Громадської ради при Держрибагентстві

24 травня відбудуться установчі збори для формування Громадської ради при Держрибагентстві

Автор: admin 24-04-2017, 10:44
24 травня відбудуться установчі збори для формування Громадської ради при Держрибагентстві


24 травня відбудуться установчі збори для формування Громадської ради при Держрибагентстві
24 травня в Держрибагентстві відбудуться установчі збори для формування Громадської ради. Запрошуємо представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації до участі в установчих зборах. Відповідний Протокол засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів можна переглянути за посиланням.

Для участі потрібно подати до Ініціативної групи заяву в довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються 8 документів, з їх переліком можна ознайомитись за посиланням. Повний пакет слід подати до Держрибагентства та на електронну адресу fdeputy@darg.gov.ua у вигляді скан-копій та в форматах DOC, DOCX, RTF або TXT. Кольорове фото делегованого представника надіслати у форматі JPEG, розміром не менше 300х300 точок.

Документи, оформлені належним чином, приймаються до 24 квітня 2017 року за адресою: вул. Січових Стрільців, 45а, м. Київ, 04053 в робочі дні з 9.00 до 17.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.00), обідня перерва з 13.00 до 13.45.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю Держрибагентства, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Кількісний склад Громадської ради не може перевищувати 35 учасників. Якщо кандидатів до Громадської ради більше, проводиться конкурс шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян через офіційний веб-сайт Держрибагентства. Обраними до складу Громадської ради за результатами рейтингового голосування вважаються кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів.

Місце проведення установчих зборів: Державне агентство рибного господарства України, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45А, зал засідань. Початок зборів о 10 годині, реєстрація учасників з 9:00 по 10:00.

За додаткових питань звертайтесь за тел.: (044) 486-28-19, Олена Миколаївна.

Нагадуємо, 31 березня відбулось засідання Ініціативної групи, на якому було ухвалено дату, час, місце проведення установчих зборів з формування Громадської ради, визначено строки прийому і обробки документів від кандидатів на обрання до складу громадської ради, вибрано керівника та секретаря Ініціативної групи, призначено відповідальну особу за збір заяв для участі в засіданні установчих зборів. Ініціативна група утворена на підставі наказу Держрибагентства №150 від 17 березня 2017 року «Про утворення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Державному агентстві рибного господарства України» та діє відповідно до Положення про утворення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Державному агентстві рибного господарства України.


Створити профіль

Хмарка тегів