Правила використання

Ігрові автомати » Правила використання

Ryboohorona.lviv.ua – це вебсайт, створений для ознайомлення користувачів зі світом онлайн ігрових автоматів. Тут ви зможете знайти тільки безкоштовні ігри, і цей ресурс не має жодних комерційних цілей. Використання сайту є абсолютно добровільним і не передбачає жодних платежів, а команда проекту не несе жодної відповідальності за можливі наслідки, що можуть виникнути внаслідок відвідування або використання сайту користувачами.

Правила використання

Інформація, розміщена на сайті ryboohorona.lviv.ua, призначена виключно для опису і не спрямована на провокування реальної гри. Всі матеріали створені для повнолітніх громадян тих країн, де азартні ігри не заборонені законом. Тому використовуючи наш ресурс, слід дотримуватись законів своєї держави і не порушувати їх.

Оскільки наш сайт має відкритий доступ і не має можливості контролювати використання безкоштовних ігор, вся відповідальність лежить на користувачах.

Головна мета нашого проекту – ознайомити користувачів з безкоштовними можливостями грального програмного забезпечення та надати їм можливість випробувати ігри. Все це не означає підтримку гри на реальні гроші. Демонстраційні версії ігор призначені виключно для ознайомлення.

Команда проекту розуміє, що азартні ігри – це лише один із видів розваги, а не спосіб заробітку на життя. Користувачі можуть самостійно вирішувати, як використовувати отриману інформацію. Тому адміністрація не несе відповідальності за всі можливі втрати або незручності, що можуть виникнути внаслідок неправомірного використання наших текстів або будь-яких непорозумінь.

Незнання правил користування нашим сайтом не звільняє від особистої відповідальності, а використання сайту означає прийняття правил. Адміністрація залишає за собою право змінювати ці правила в будь-який момент, і зміни набувають чинності з моменту їхньої публікації в новій редакції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© Copyright 2024 ryboohorona.lviv.ua